Përplasi të miturën dhe u largua nga vendngjarja, në pranga 35-vjeçari në Tiranë! I sekuestrohet motori

Përplasi të miturën dhe u largua nga vendngjarja, në pranga 35-vjeçari në Tiranë! I sekuestrohet motori

Pamje nga operacioni i policisë

TIRANË- Një 35-vjeçar është vënë në pranga ditën e sotme pak pasi përplasi një të mitur në rrugën ‘Demokracia’ në Tiranë. Pasi përplasi me motorin e tij 9-vjeçaren, i riu është larguar nga vendi i ngjarjes

Shërbimet e Policisë Rrugore të Tiranës, pas marrjes së njoftimit, menjëherë organizuan punën për identifikimin dhe kapjen e autorit. Pas disa orësh u bë i mundur identifikimin e targës së motori dhe më pas të drejtuesit të tij. 

Në cilësinë e provës materiale, u sekuestrua motori.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

E ka seriozisht? Loredana shfaqet duke puthur në buzë një vajzë: E dashura ime e re

E ka seriozisht? Loredana shfaqet duke puthur në buzë një vajzë: E dashura ime e re