Dalin FOTO, kush janë 2 shqiptarët që u vranë në Greqi...njëri u ekzekutua nga policia

Dalin FOTO, kush janë 2 shqiptarët që u vranë në Greqi...njëri u ekzekutua nga policia

Armando Lamaj dhe Andon Dhimitraq Tefi

Armando Lamaj dhe Andon Dhimitraq Tefi

Mediat greke kanë publikuar fotot e dy shqiptarëve të cilët mbetën të vrarë mbrëmjen e djeshme në Athinë.

Bëhet fjalë për Andon Dhimitraq Tefi dhe Armando Lamaj, 48 dhe 46 vjeç. Tefi me origjinë nga Korça sipas asaj që raportohet nga mediat vendase është identifikuar edhe si Adil Tefa ndërsa Armando Lamaj, si Gëzim. A, identitet të cilat i përdornin në Greqi. Tefa është vrarë nga efektivi i policisë, i cili iu kundërpërgjigj pasi shqiptari nisi të qëllonte me armë zjarri.


Lajmi kryesor:

Përplasje mes bandave shqiptare në Athinë, 3 të vdekur, 1 prej tyre u vra nga policia! Vrasjet ndodhën për larje hesapesh (VIDEO)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të larguar nga funksionet publike bashkëpunëtorët e ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

Lorenc Vangjeli: Berisha e Meta rithemeluan opozitën, por vranë alternativën për në pushtet

Lorenc Vangjeli: Berisha e Meta rithemeluan opozitën, por vranë alternativën për në pushtet