Përqafime me maçokët dhe puthje me qenushët, fëmijët, kafshët dhe marrëdhënia e tyre e veçantë

Foto ilustruese

Fëmijët dhe kafshët kanë një dozë kurioziteti të madh për të zbuluar më shumë nga njeri-tjetrin.

Fotografja Sujata, ka krijuar një set me fotografi ku shihet qartë marrëdhënia e ngrohtë dhe e pastër që ka mes fëmijëve të vegjël dhe kafshëve. Provoni të mos buzëqeshni ndërkohë që i shihni!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

 

 

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Basha e Berisha të garojnë me kandidatë të përbashkët në zgjedhjet e pjesshme vendore?×

Lajmi i fundit

John

Pas emërimit të Alibejat si drejtues politik i qarkut Shkodër, Basha emëron Roland Bejkon në Gjirokastër