'Përqafimi i Judës', bashkëshorti vrasës pak para se të arrestohej përqafon nënë e viktimës

Babis Anagnostopulos duke përqafuar nënën e Caroline

Piloti 32-vjeçar, Babis Anagnostopulos e ka llogaritur vrasjen e gruas së tij 20-vjeçare me gjakftohtësi, ndërsa më pas ka aktruar me mjeshtëri ku lotët dhe fjalët prekëse që thoshte në media të bënin të besojë vërtetë dhimbjen e tij. Aktrimi i tij ka zgjatur deri pak para se të arrestohej kur ai është fotografuar me nënën e gruas së tij Caroline, duke e përqafuar dhe ngushëlluar për krimin makabër që i mori jetën të bijës.


Lajmi kryesor:

Vrasja e 20-vjeçares që tronditi Greqinë, bashkëshorti pranon krimin: E mbyta se donte të më linte dhe të merrte fëmijën


I.K./J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Edhe gazetarët në 'sitën' e SPAK, krimi ka futur duart edhe në media?×

Lajmi i fundit

John

Dua Lipa poston foto nga vizita në Tiranë: Nder të jem në Shqipëri