Tifozja ‘e çmendur’ e Botërorit, mesazh të ngrohtë futbollistëve nga një vend intim

Tifoze e Perusë

Nuk kanë munguar dhe tifozët e çmendur në këtë  Botëror. Peruanja seksi ndez tifozët e Perusë.

Mediat ndërkombëtare kanë fokusuar tifozen peruane e cila ka vendosur të mbështesë futbollistët e kombëtares së Perusë  duke shkruajtur në gjoks “Të dua Peru”.

(Tifoze e Perusë)

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të mbahen zgjedhjet parlamentare me lista të hapura?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Fuste në Shqipëri paratë e grupit kriminal, SPAK operacion për arrestimin e 39-vjeçarit nga Korça! Momenti kur kapet nga policia