Pjerin Ndreu i përgjigjet opozitës: Qeveria për medalje trimërie, këta hip se të vrava, zbrit se të vrava!

Pjerin Ndreu i përgjigjet opozitës: Qeveria për medalje trimërie, këta hip se të vrava, zbrit se të vrava!

Pjerin Ndreu, deputet i PS

Deputeti i Partisë Socialiste, Pjerin Ndreu i ka kthyer përgjigje PD-së për operacionin e fundit të qeverisë në Shkodër, Tiranë e Roterdam, ku u arrestua dhe Safet Bajri bashkë me 10 anëtarë të tjerë të bandës së tij. Në një status në Facebook, Ndreu shkruan se qeveria “është për medalje trimërie”, pas këtij aksioni.

Kjo opozita jone me shume cakordohet menderisht kur zgjidhen gjerat se sa kur jane problem i pazgnidhur!

Ju ka ra nje semundje masive! Ndresa shajne qeverine per nje grup kriminal apo nje fenomen kriminal, xhindosen pikerish kur goditen dhe arrihet rezultati.

Ose vjellin ca nuk vjellin kur nuk ka investime, turren te catrafillum kur qeveria investon me marre medalje trimerie se i bene presion keta dhe qeveria u tremb!

Nese gjeni nje model te ngjashen ne bote me keta te opozites tone na e thoni se une skam degju ! Hip ne lis se te vrava, zbrit nga lisi se te vrava!!’

Pjerin Ndreu, deputet i PS

Ditën e djeshme, pas arrestimit të grupit të Safet Bajrit dhe 10 të fortëve të tjerë të Shkodrës, reagoi dhe Partia Demokratike. PD, përmes Palokës akuzoi qeverinë dhe ministrat si të lidhur drejtpërdrejt me fisin e Bajrajve.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • HOXHAmeKURORE: 23/09/2018 14:21

  " Hip se te VRAVA "NE O PJERIN KEMI HALLIN E TAHIRIT ...TE VELLAIT TE XHAFES DHE TE E.SOTES .MARKUT NUK IA MBAN ( SE ELBETE GRUA DHE KA FRIKE ) PO SI DO TI VEJE HALLI TAHIRIT .PRANDAJ ESHTE " ZBRIT SE ME VRAVE " O KOMUNIST I HIDHUR .

  Përgjigju
  • Tahiri: 23/09/2018 22:33

   Tahiri , sota , xhafa s kan vra njerz mor njiri , kontrabane e konflikte interesit ka ne cdo vend te botes demokratik po jo aq sa ka ne shqiperi ndoshta . Hallall qe i kan kap e ishalla i kalbin mren .

 • Sondazhi i ditës:

  Çmimet e hidrokarbureve, a po i mbron Bordi i Transparencës interesat e qytetarëve?×

Lajmi i fundit

Autobusi i linjës Durrës-Porto Romano u përfshi nga flakët, kreu i PD Cara: Pasoje e gjendjes së mjeruar të transportit publik

Autobusi i linjës Durrës-Porto Romano u përfshi nga flakët, kreu i PD Cara: Pasoje e gjendjes së mjeruar të transportit publik