Pjesë e një lidhjeje treshe, ish-misi shqiptar i jep fund lidhjes me princin e Libofshës

Pjesë e një lidhjeje treshe, ish-misi shqiptar i jep fund lidhjes me princin e Libofshës

Egla dhe Alexandre

Ish-miss shqiptar, Egla Harxhi  është komentuar gjatë për marrëdhënien e saj treshe me Alexandre de Basseville dhe një vajzë të quajtur Alesia.

Në mars të vitit 2018 Alesia i dha fund me vajzën.

Egla u bë nënë e një vogëlushi të cilin e pagëzoi me emrin Luxifer dhe gjatë intervistave tregoi se i ati i fëmijës, Alexandre, nuk qëndronte thuajse aspak me të dhe djalin. Madje, duket se gjërat mes tyre u ftohën aq shumë, sa tashmë dyshja i ka dhënë fund.

Këtë lajm e konfiromoi vetë Egla në një intervistë për “Story.al”.

Jo, s’kam më të bëj fare me Alen në asnjë formë. Tashmë jemi të ndarë, dhe jeta ime personale nuk është më publike. Pra e kam mbyllur me jetën publike, po fokusohem kryesisht tek im bir dhe te studio e arkitekturës me projekte në Shqipëri dhe jashtë saj”, është shprehur Egla.

Egla, Alexandre dhe Alessia

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Likja: 29/10/2019 18:30

  Vk ktyre,populli ka halle ju merreni me kta. VK

  Përgjigju
 • kryevidhi: 29/10/2019 17:09

  po principaten e Cakran-Libofsh kush e mori, burri apo gruaja?

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Të shtëna me armë zjarri në Kavajë, dyshohet për 2 të plagosur

Të shtëna me armë zjarri në Kavajë, dyshohet për 2 të plagosur