Plagosen 3 anëtarë familjeje në Ksamil, shpallet në kërkim autori 21-vjeçar (EMRI)

Plagosen 3 anëtarë familjeje në Ksamil, shpallet në kërkim autori 21-vjeçar (EMRI)

Tre persona të së njëjtës familje mbetën të plagosur ditën e sotme në Ksamil pas një konflikti fizik. Report Tv mëson se autori është Gjergj Arapi 21 vjeç i cili është shpallur në kërkim nga policia.

Arapi ka qenë sëbashku me disa persona të tjerë kur ka kryer plagosjen. Policia po punon për kapjen e Arapit dhe bashkëpunëtorëve të tij.

Të plagosur kanë mbetur Tiku Ahmeti, Luli Ahmeti dhe Flamur Ahmeti. Një nga te plagosurit, është nisur me helikopter drejt Tiranës. 


Lajmi kryesor:

Plagosen tre anëtarë të një familjeje në Ksamil, ende nuk dihen shkaqet! Nisen drejt Traumës, shpallet në kërkim një prej autorëve (EMRAT)


G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Primaret e Berishës, a mendoni se do të jetë një proces i ndershëm?×

Lajmi i fundit

Përmbytje në Itali, mot i keq ‘pushton’ Siçilinë! Prezencë uji në disa shtëpi dhe dyqane në Messina! Makina bie në humnerë

Përmbytje në Itali, mot i keq ‘pushton’ Siçilinë! Prezencë uji në disa shtëpi dhe dyqane në Messina! Makina bie në humnerë