Plagosën me sende të forta dy të rinj dhe i kanosën, shpallen në kërkim tre persona në Dibër

Foto ilustruese

Tre persona janë shpallur në kërkim ditën e sotme në Dibër, të akuzuar për plagosje dhe kanosje. Policia bën me dije se janë shpallur në kërkim tre persona me inicialet L. T; D. T; A. B., banues në Dibër.

Këta shtetas në bashkëpunim me njëri tjetrin në qytetin e Peshkopisë, pas një konflikti për motive të dobëta kanë kanosur dhe goditur me sende të forta shtetasit U. A., 39 vjeç, dhe K. S., 27 vjeç, banues në Dibër.

Vijon puna për  lokalizimin e vendodhjes dhe kapjen e tyre.

J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A janë të përballueshme për ju çmimet e produkteve ushqimore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Negociatat për Tiranën e Shkupin: Prapaskenat e një vendimi që është kthyer në reality show