Plagoset me thikë një 24-vjeçar në Tiranë, ngjarja pas një konflikti të çastit me disa persona

Foto ilustruese

 Një 24-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë mbrëmjen e sotme në Tiranë. Ngjarja u regjistrua rreth orës 20:00, ku gjatë një konflikti të çastit, për motive që nuk dihen ende, me disa persona të tjerë, 24-vjeçari me inicialet A.K., u qëllua me thikë.

Ai është dërgua në spital, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Policia bën me dije se autorët janë identifikuar dhe po punohet për kapjen e tyre, por nuk jepen të tjera detaje.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se premtimet e programit të qeverisë Rama 3 do të realizohen?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Davide Pecorrellit iu zbulua 'skema e zhdukjes' krejt rastësisht, iu dogj motori i gomones! Gazetarja italiane tregon ekskluzivisht për Report Tv gjithçka ndodhi me biznesmenin italian