Prag tragjedie në Dibër! 15-vjeçari plagos aksidentalisht me armë zjarri nënën e tij, Policia e shoqëron në Komisariat

Prag tragjedie në Dibër! 15-vjeçari plagos aksidentalisht me armë zjarri nënën e tij, Policia e shoqëron në Komisariat

Foto ilustruese

DIBËR- Prag tragjedie në Dibër! Djali i mitur ka plagosur aksidentalisht nënën e tij me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur në banesë, ku 46-vjeçarja me iniciale Sh.L., ka mbetur e plagosur, por për fat të mirë ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:00, në fshatin Selishtë, Dibër.

Shërbimet e Policisë, kanë shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe kanë shoqëruar në Komisariat të miturin. Gjithashtu shërbimet e Policisë kanë sekuestruar armën e zjarrit tip kallashnikov.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon veprimet për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Arma e krimit

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të zhvillohen zgjedhje të reja në komunat në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Plumb 50 vjeçarit në Shijak, policia në ndekje të autorit

Plumb 50 vjeçarit në Shijak, policia në ndekje të autorit