Plagosi me thikë 2 persona, arrestohet 41-vjeçari në Tiranë

Plagosi me thikë 2 persona, arrestohet 41-vjeçari në Tiranë

Foto ilustruese

Një 41-vjeçar është arrestuar nga policia pasi goditi me thikë dy persona në Rrugën ‘Teodor Koko’ në Tiranë gjatë ditë së sotme.

E.N, 35 vjeç dhe P.B, 48 vjeç u goditën me thikë nga 41-vjeçari në ambientet e brendshme të një lokali në rrethana ende të paqarta. Autori u largua nga vendi i ngjarjes por arratia zgjati pak pasi u vu në pranga pak më vonë.

Të plagosurit ndodhen jashtë rrezikut për jetën ndërkohë policia ka nisur hetimet për rrethanat e ngjarjes ndërsa mbi 41-vjecari rëndon akuza për veprën penale “plagosjes me dashje”.

E.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A i përballoni dot pushimet e verës me rritjen e çmimeve?×

Lajmi i fundit

John

Sot i vendosën eksploziv në garazhin e hotelit në Sarandë, historia përsëritet për drejtorin e FSDKSH- së! Një vit më parë tritol në tarracë