Plagosja e çiftit në Tiranë, burri u qëllua me armë në bark

1579469954_policia.jpg
Dy të plagosurit ndodhen në spitalin e Traumës, teksa burri ndodhet në gjendje më të rëndë. Burime për Report Tv pohojnë se burri është qëlluar me armë në bark.


Lajmi kryesor:

Shkojnë t'i grabisin! Dy persona plagosin me armë çiftin e biznesmenëve në Tiranë, burri rëndë (FOTO+VIDEO)


d.ba./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rritet gjoba për celularin dhe drejtimin e makinës në gjendje të dehur! A jeni dakord me ashpërsimin e Kodit Rrugor?