Plagosja e dyfishtë në Tiranë, momenti kur policia shoqëron disa persona

 

Altin Gjoka, 32 vjeç dhe Jetmir Marashi, 28 vjeç, mbetën të plagosur mbrëmje e sotme në Tiranë, ndërsa dyshohet se u qëlluan me armë zjarri nga Aldo Gjini. Policia është në kërkim të autorit, i cili u largua me makinë pas ngjarjes, ndërsa 'Report Tv' transmetoi live edhe pamje nga momenti i shoqërimit të disa personave që mund të kenë dijeni për ngjarjen.


Lajmi kryesor:

Pas 'fërkimit' të makinave, i riu nxjerr pistoletën dhe qëllon dy persona në Tiranë, i lë të plagosur! Autori në kërkim ndërkombëtar nga EUROPOL për tentativë vrasje dhe trafik armësh


J.SH./LR/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A janë braktisur nga shteti efektivët e policisë në luftën ndaj krimit?×

Lajmi i fundit

John

Vjosa, menaxhimi ndërkufitar i ujërave, OKB: Shqipëria dhe Greqia të shohin mundësinë e bashkëpunimit