Plagosje me armë zjarri në Fier, në kërkim autori! Policia kreh zonën, pika kontrolli në hyrje-dalje të qytetit

Një 44-vjeçar është plagosur me armë zjarri për motive ende të paqarta, ndërsa është shpallur në kërkim autori. Ngjarja ka ndodhur në Fier, në fshatin Sulaj, rreth orës 14:00, ku 44-vjeçari R.M., është qëlluar me pistoletë nga 33-vjeçari P.P.

Motivesh e plagosjes janë ende të paqarta, ndërsa 44-vjeçari ndodhet në spitalin e Fierit nën kujdesin e mjekëve.

Policia vijon krehjen e zonës si edhe janë ngritur pika kontrolli në hyrje -dalje të Fierit për kapjen e autorit dhe zbardhjen e motiveve të ngjarjes.

I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është gati Shqipëria për sezonin e ri turistik?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Ekzekutimi në Elbana/ Dalin pamjet, kjo është makina e djegur që dyshohet se i përket autorëve