Plot muzikë, buzëqeshje dhe ngjyra vjen për herë të parë në Tiranë “Colour Day Festival”

Festivali i Ngjyrave në Tiranë

Përgatituni për festivalin më të madh dhe përvojën më të mirë të jetës suaj, pasi ngjarja më emocionuese po vjen për herë të parë në Tiranë.
Më 12 maj vjen në Tiranë “Colour Day Festival”, me skenën shumëngjyrëshe do të mirëpresë në sheshin “Nënë Tereza” performuesit më të mirë, DJ dhe bandat muzikore më të mira të momentit.

Qytetarët do të mund të marrin qeskën e tyre të ngjyrës që është përfshirë në blerjen e biletës dhe do të kenë mundësi të ngjyrosin botën e tyre.

Të gjithë të apasionuarit pas muzikës por edhe aventurës, do të kenë mundësi që të shijojnë surprizat dhe aktivitetet e shumta që do të  zhvillohen gjatë gjithë ditës duke e mbushur ditën me muzikë, buzëqeshje dhe ngjyra!

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Varianti afrikan mbërrin në Europë, a duhen ashpërsuar masat anti-Covid edhe në vendin tonë?×

Lajmi i fundit

John

'Një Gjuhë, Një Abetare'/ Kryetarja e Kuvendit: Kam marrë nismën që Dita e Alfabetit të jetë Festë Kombëtare! Ministrja Arsimit: Nga viti i ardhëm Kosova dhe Shqipëria do të kenë një abetare të njëjtë