Plumba gruas, këtë herë në Elbasan godet krimi në familje

1619851338_policiatirane.jpg

Gruaja e plagosur rëndë në Elbasan nga plumbat është qëlluar nga bashkëshorti i saj. Lajmin e bëjnë të ditur për Report Tv burime nga policia e shtetit.


Lajmi kryesor:

Foto nga vrasja në Elbasan, burri ish-polic qëllon me thikë e më pas me kallashnikov gruan sapo doli nga gjykata, nuk pranonte të divorcohej


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?×

Lajmi i fundit

John

Aksidenti tragjik me 10 viktima, Albin Kurti mbërrin me helikopter në Kroaci, shkon në vendngjarje