Plumba gruas në Elbasan, pamje nga vendi i ngjarjes

Në Elbasan është regjistruar sot një tjetër ngjarje e rëndë, ku bashkëshorti ka qëlluar me armë zjarri gruan e tij dhe e ka lënë të plagosur rëndë.

Report Tv ka siguruar pamje nga vendngjarja.

 


Lajmi kryesor:

Foto nga vrasja në Elbasan, burri ish-polic qëllon me thikë e më pas me kallashnikov gruan sapo doli nga gjykata, nuk pranonte të divorcohej


K.T./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Rama e Basha do të bëjnë kompromis për të ardhmen e Shqipërisë?×

Lajmi i fundit

John

Berisha i hap luftë të gjithëve, sulmon Kim dhe Gjykatën e Lartë: Ambasadorja po sillet si Guvernatore! Gjyqtarët Sadushi, Pupe dhe Panda janë marrë peng