Po afrojnë ditët e ftohta! Këto janë modelet e palltove më 'in' për sezonin (FOTO)

Muajt e ftohtë po afrojnë dhe stilistët e njohur sugjrojnë xhaketat më 'in' që nuk duhet ti mungojnë garderobës tuaj.

Modelet që do të shohim më shpesh këtë sezon janë ato në ngjyrë të errët, por dhe në ngjyra të ndezura. Xhaketat me kuadrata apo prej pambuku do të jenë gjithashtu një trend i muajve të ftohtë të vjeshtës dhe dimrit.

Më poshtë ju sjellim 10 llojet e xhaketave që nuk duhet të mungojnë kurrsesi këtë sezon në garderobën tuaj dhe të cilat mund t’i kombinoni me çdo veshje sipas ‘Cosmopolitan’:

  • Sondazhi i ditës:

    Gjyqtarë e prokurorë në 'sitë', a jeni dakort me rezultatet e deritanishme të procesit të vettingut?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Durrës/ Arrestohet autori që aksidentoi për vdekje dje 58-vjeçaren në Manzë