‘Po doli Kiara ai do jetë flakë fare’, Olta: Ajo i merr shumë energji Luizit

‘Po doli Kiara ai do jetë flakë fare’, Olta: Ajo i merr shumë energji Luizit

Aktorja Olta Gixhari dhe DeMishel kanë qëndruar 24 orë sebashku në suitën që i ka vënë në dispozicion Big Brother. Padyshim që kryefjalë e diskutimeve të tyre ka qenë nominimi Kiara-Olta, ku njëra prej tyre do duhet të lërë shtëpinë këtë të shtunë.

Aktorja është shprehur se nëse Kiara del, atëherë Luizi do ta kuptojë lojën e vërtetë dhe sipas saj nuk do t’a vuajë fare.

“Ai ka për të qenë brilant kur të dalë Kiara. Ai është non stop me atë. I merr shumë energji. Po doli Kiara, ai do jetë flakë fare edhe as ka për ta vuajtur fare. Do vuajë cik dy ditët e para. Ai do kuptojë magjinë e madhe që të jep liria në këtë lojë. Ai nuk e ka idenë, sepse ka që në 24 dhjetor pas Kiarës”  u shpreh Olta gjatë bisedës me Deamishel.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Ndeshja me Spanjën, tifozët: Urojmë fitoren e kombëtares, të ‘shpërthejë’ stadiumi

Ndeshja me Spanjën, tifozët: Urojmë fitoren e kombëtares, të ‘shpërthejë’ stadiumi