Po kalonte në anë tjetër të rrugës/ Makina përplas për vdekje 45-vjeçarin pranë mbikalimit të Shkozetit

Foto ilustruese

DURRES- Një 45-vjeçar i cili ka qenë duke kaluar rrugën pranë mbikalimit të Shkozetit ka humbur jetën pasi është përplasur nga një automjet. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme. 

Ende nuk bëhet i ditur identiteti i viktimës, ndërkohë policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes për të zbardhur rrethanat e aksidentit. Drejtuesi i mjetit Sh.Sh.,37 vjeç, është shoqëruar nga policia.

"Më datë 22.11.2019, ora 17:40, në autostradën Tiranë-Durrës, mjeti tip "Fiat", me drejtues shtetasin Sh.Sh.,37 vjeç, ka aksidentuar një shtetas këmbësor, akoma të pa identifikuar, i cili ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambjentet e Policisë për veprime të mëtejshme", njofton policia.

 • Sondazhi i ditës:

  Bullizmi në shkolla, a mendoni se familja shqiptare po dështon në edukimin e fëmijës?

Komento

Komente

 • Agim: 23/11/2019 04:54

  Me vjen keq

  Përgjigju
 • Erik: 22/11/2019 22:59

  Ngushellime families, humbje absurde e jetes nga neglizhenca e rrezikut.

  Përgjigju
 • Agim Cupja: 22/11/2019 19:32

  Me fal cfare do te thote te kalosh rrugen ne autostrade?! Kishte vija te bardha aty gje?

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

E pazakontë! Nxënësit mësim në qendër shëndetësore, shkolla u shemb nga tërmeti