Po lahej në det me komardare, por shkon në thellësi! Shpëtohet nga mbytja fëmija në Velipojë

Momenti kur fëmija është nxjerrë në breg

Policia Kufitare e Shkodrës, ka shpëtuar nga mbytja një fëmijë, i cili po lahej në ujërat e detit Adriatik, në plazhin e Velipojës.

Fëmija po lahej në det me komordare, dhe prindërit ishin në çadër, por pas rreth 40 minutash, ato kanë parë fëmijën shumë metra larg, në thellësi të detit

Më pas është njoftuar Policia e Kufirit, të cilët kanë mbërritur menjëherë dhe kanë sjellë në breg vogëlushin.

J.SH./LR/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ish-kryeprokurori Llalla dënohet me dy vite burg, a besoni se drejtësia e re do të ndëshkojë edhe të tjerë zyrtarë të lartë?

Komento

Komente

  • kiraskiras: 24/07/2021 14:50

    Komplimente policia kufitare e Shkodrës për shpëtimin e fëmijës si dhe për çadrën e diellit në mjetin lundrues që ruan kufijtë detar nga trafikimi i hashashit!!

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

I dënuar për vrasjen e 4 oficerëve/ Dritan Dajti shoqërohet sërish me urgjencë drejt spitalit në masa të rrepta sigurie