VIDEO/ Po merrte pjesë në një ceremoni, rrëzohet keq presidenti Biden, u pengua në podium

Presidenti i SHBA-së Joe Biden është penguar dhe ka rënë teksa shpërndante diplomat në një ceremoni diplomimi për Akademinë e Forcave Ajrore të SHBA-së në Kolorado.

Biden, i cili është presidenti më i vjetër në detyrë i SHBA-së, 80-vjeç, u ndihmua të ngrihej në këmbë dhe dukej se nuk ishte lënduar.

Shtëpia e Bardhë ka reaguar nëpërmjet një postimi në Twitter, ku shkruan se “Presidenti është mirë. U pengua nga një thes me rërë në skenë’.

Kjo nuk është hera e parë që Biden rrëzohet, kujtojmë që në vitin 2021, ra nga shkallët e një avioni, apo edhe u rrëzua duke i dhënë biçikletës.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Tiranë, dhunohet administratori i 'Pamfleti' Gjergj Zefi! Po dilte nga zyra

Tiranë, dhunohet administratori i 'Pamfleti' Gjergj Zefi! Po dilte nga zyra