Po përdorej për të organizuar një atentat në Elbasan, ja vendi ku u gjet i braktisur makina me armë

 

Report Tv ka siguruar pamjet nga vendi ku u gjet makina që dyshohet se do të përdorej në një ngjarje të rëndë kriminale në Elbasan. Pas sinjalizimit të policisë, u zbulua një automjet brenda të cilit kishte 2 kallashnikovë, dhjetëra fishekë, si dhe një shishe me lëndë djegëse. Dyshohet se kjo makinë do të përdorej nga vrasës me pagesë.


Lajmi kryesor:

Shmanget atentati në Elbasan, zbulohet BMW me 3 kallashnikovë e 2 bidonë benzine brenda dhe një pistoletë pranë një koshi plehrash! Makina afër shtëpisë së Erion Alibej (VIDEO)


M.Q./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që ndërkombëtarët të ushtrojnë më shumë presion ndaj Serbisë?



×

Lajmi i fundit

Tronditëse në Argjentinë, tifozja vritet me gurë përpara ndeshjes derbi

Tronditëse në Argjentinë, tifozja vritet me gurë përpara ndeshjes derbi