‘Po pi kafe’, si i zbuloi djali prindërit e vdekur! Xhaxhai i tij: Çohu dhe ik njëherë në shtëpi

Djali ka qenë ai që ka gjetur prindërit e vdekur në banesë. Por ka qenë xhaja i tij që e ka lajmëruar se diçka nuk shkonte. Vëllai i autorit tha se e kishin lajmëruar fqinjët se kishin dëgjuar krisma dhe më pas ai kishte marrë nipin në telefon. Sipas dëshmisë së të tij, nipi po pinte kafe dhe është ngritur me vrap për në banesë, ku ka gjetur dhe prindërit e pajetë,

 “Po pi kafe, më tha, lëre dhe hajde shpejt, ik njëherë në shtëpi”, thotë vëllai i autorit.


Lajmi kryesor:

Divjakë/ Burri vret gruan me armë gjahu dhe më pas veten! Si i zbuloi djali prindërit e vdekur në banesë! Xhaxhai i tij pasi dëgjoi krismat: Çohu nga kafja dhe ik urgjent te shtëpia


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ngjarjet në Fier e Fushë Krujë, a jeni të shqetësuar nga situata e rendit dhe sigurisë publike?×

Lajmi i fundit

John

Përmbyset kamioni me naftë në Qafë Thanë, derdhet karburanti në rrugë! Ndotet zona, vështirësi në qarkullim (FOTO+VIDEO)