Po punonte në stadiumin ‘Air Albania’, 40-vjeçari bie nga lartësia! Dërgohet me urgjencë në spital

Po punonte në stadiumin ‘Air Albania’, 40-vjeçari bie nga lartësia! Dërgohet me urgjencë në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Tiranë. Një 40-vjeçar i cili po punonte në stadiumin 'Air Albania', dyshohet se ka rënë nga lartësia dhe për pasojë është plagosur.

Mësohet se i plagosuri me inicialet H.M., është dërguar në spital ku po merr ndihmë mjekësore, ndërsa gjendja e tij raportohet jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i Policisë
Me datë 18.12.2021, rreth orës 17:50, te stadiumi "Air Albania", dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga një lartësi e vogël, shtetasi H. M., 40 vjeç, i cili ishte duke punuar. 

Si pasojë ky shtetas është dëmtuar dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes", thuhet në njoftimin e policisë. 

B.K.//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord me përjashtimin e policëve që kanë përdorur Sky apo Encro Chat?×

Lajmi i fundit

SHBA: Hamasi nuk i liron gratë sepse nuk do që ato të tregojnë se çfarë u është bërë atyre gjatë robërisë

SHBA: Hamasi nuk i liron gratë sepse nuk do që ato të tregojnë se çfarë u është bërë atyre gjatë robërisë