Po voton dhe për kolegen e tij që mungon? Deputeti i PS ‘kapet mat’

Deputeti i PS-së, Baftjar Zeqaj, duket se ka votuar në këtë seancë edhe për kolegen e tij. Ai është parë teksa ka vendosur duar në pajisjen elektronike, në një kohë kur kolegia e tij, Tatiana Piro mungon.

1675348015_908b4e4b19834e458ffef322d518f1e5.jpg


Lajmi kryesor:

Kuvendi në kaos për McGonigal, opozita pa Berishën me bilbila e grushte tavolinave bllokon foltoren! Rama ia delegon interpelancën Spiropalit, Bardhi e refuzon: Të vijë ai


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Tokat e tyre preken nga ndërtimi i aksit Thumanë-Kashar, banorët e Bërxullës sërish në protesë: Do i mbrojmë pronat me gjak

Tokat e tyre preken nga ndërtimi i aksit Thumanë-Kashar, banorët e Bërxullës sërish në protesë: Do i mbrojmë pronat me gjak