Policia e Vlorës në aksion, kontrolle për kapjen e të shpallurve në kërkim dhe për armëmbajtje pa leje

Policia e Vlorës ka nisur kontrollet në të gjithë qarkun për kapjen e personave të shpallur në kërkim dhe për armëmbajtje pa leje.

Oficerë të krimeve kanë ngritur postobllok sot në hyrje të qytetit të Vlorës.

Nuk dihet nëse po kërkohet ndonjë person në veçanti apo nëse janë kontrolle rutinë.

Vlora prej vitesh qëndron ndër qarqet më problematike për kriminalitetin, ndonëse kohët e fundit ësht përmirësuar ndjeshëm.

Be.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  40 subjekte zgjedhore, 35 parti politike dhe 5 kandidatë të pavarur regjistrohen në KQZ për zgjedhjet e 25 Prillit! Mendoni se është një numër:

Komento

Komente

 • Vlonjatja dashnorja histerike e Lushnjarit: 15/01/2021 22:25

  Aty të rrinë dhe të mos ikin na Vlora. Te instalohet repart policor special në Vlore dhe kontrollet të jene 24 ore.

  Përgjigju
  • Lushnjarja dashnorja e labit: 15/01/2021 23:14

   Cudi pse ka kaq kurva lushnja hambar i madh esht..ne lushnje te vej nje vlonjat e kapin me forc lushnjaret eh skan faj te shkretat i pallojn mir labet.

  • Vlora: 15/01/2021 23:11

   Eh cjan mbushur rruget e europes me lushnjare eh ...bravo u qoft punojn fort ,lushnjaret haha oohh yp xhixhi

  • Lushnjarja dashnorja e vlonjatit: 15/01/2021 23:08

   Policia aty po bejn kontroll se ca femra nga lushnja po bejn prosituten ..cfar te bejn te shkretat se lushnjari si i dhjer qe eshte nuk ja bejn dot grave dhe i sjellin ne vlore ..

  • Ka më keq se lushnjar: 15/01/2021 23:06

   Ke të drejtë, rrugës ndalo njëherë në Fier se nuk i dihet

 • Selenice: 15/01/2021 22:23

  Derrmojijni xhuxhete lepuj!

  Përgjigju
  • Vlora: 15/01/2021 23:10

   Bei te fala mamit nga xhuxhi e di vet ajo ..eh kur vin plazhi ajo e di sa kenaqet me xhuxhin×

Lajmi i fundit

John

U dëmtuan nga tërmeti, lista me 28 pallatet që do të shemben në Tiranë