POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Policia mbron me 'trup' KZAZ në Kavajë, protestuesit largohen të shpërndarë

Rezistenca e forcave të rendit të vendosur përreth shkollës '3 Dëshmorët'  e cila shërben si KZAZ nr. 42, ka penguar militantët e PD të cilët kanë tentuar të mësyjnë në ambientet e brendshme të saj. Pas disa përpjekjesh ata janë larguar në mënyrë të shpërndarë për të shmangur edhe arrestimet nga policia.


Lajmi kryesor:

Pas sulmeve ndaj 14 KZAZ-ve, në mbrëmje shpërthen edhe në Kavajë! Kryebashkiaku i PD-së nxjerr zjarrfikësit kundër policisë (VIDEO)


m.v./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • Thanoja: 20/06/2019 10:51

    Ku eshte ai kokeshtrembi qe i shante policet qe nuk dalin gjalle. Epo te kercenoje dhe M** kjo eshte e ceshte

    Përgjigju