Politikani gjerman shfaqet duke lëpirë tualetet publike, video bëhet virale

Politikani gjerman shfaqet duke lëpirë tualetet publike, video bëhet virale

Martin Neumaier

Video shqetësuese e një politikani gjerman është bërë virale, pasi ka regjistruar veten në një banjë publike në Gjermani, teksa po lëpinte tualetin.

Martin Neumaier, ka treguar se ka kryer këtë veprim pasi i kujton kohën e Hitlerit, duke shtuar se ky ishte dënim që iu bëhej në atë kohë.

Në video, Neumaier u pa duke kënduar himnin kombëtar gjerman të epokës naziste. Madje, disa video të tij janë shfaqur në rrjetet sociale dhe janë bërë virale.

Martin i përket Partisë Demokratike të Lirë (FDP) të Gjermanisë dhe është kandidat në zgjedhjet e ardhshme lokale. Partia liberale nuk ka komentuar për këtë çështje.

 

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Rusia akuzohet se përdor urinë si armë lufte në Ukrainë! Bllokoi shpërndarjen e ndihmave humanitare

Rusia akuzohet se përdor urinë si armë lufte në Ukrainë! Bllokoi shpërndarjen e ndihmave humanitare