Prej 5 ditësh i intubuar, ndërron jetë nga COVID një punonjës i policisë rrugore Dibër

Munir Xhepa

TIRANË - Koronavirusi ka shënuar një tjetër viktimë mëngjesin e kësaj të enjte (3 dhjetor).

Ndërron jetë në moshën 50-vjeçare një punonjës i qarkullimit rrugor Dibër, Munir Xhepa.

Ai është infektuar disa ditë më parë teksa mësohet se prej 5 ditësh ishte i intubuar në një nga spitalet COVID në kryeqytet.

Në 24 orët e fundit, në Shqipëri u shënuan 705 raste të reja dhe 17 viktima si pasojë e koronavirusit.

Munir Xhepa


Lajmi kryesor:

13 viktima nga COVID dhe 782 raste të reja për 24 orë! 480 pacientë në spitale, humb betejën mjeku, 37-vjeçari në Elbasan e polici në Dibër! Pozitiv avokati i Shullazit


E.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Koronavirusi/ Komiteti Teknik i Ekspertëve lë në fuqi masat kufizuese. A jeni dakort me vendimin?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Ndalimi i gjuetisë jep efekt pozitiv, rritet numri i shpendëve në liqenin e Pogradecit