'Premtoj 5 mijë euro për çdo fermer që mbjell një pemë', Kulluri ironi me Bashën: Shqipëria fiton

Edvin Kulluri

Edvin Kulluri, ish anëtari i Këshillit Kombëtar të PD, ka ironizuar krydemokratin Basha dhe premtimet e tij për zgjedhjet e 25 prillit.

Ai ka publikuar një foto në profilin e tij në Facebook teksa mbjell një pemë dhe thotë se premton që do i japë çdo fermeri 5 mijë euro për 1 pemë të mbjellë.

Së fundmi, Kulluri ka përmendur dhe logon e PD-së, 'Shqipëria fiton'.

"Ja dhe pemet u mbollen.... Pervec kesaj, premtoj qe do jap 5 000 euro per cdo fermer qe mbjelle 1 peme. DiteMeTeMira dhe Shqiperiafiton" - shkruan Kulluri.

 

E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Të dielën zgjedhjet, cila prej partive politike bëri fushatë më të mirë dhe bindëse?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Fotot+Video/ Rama miting përmbyllës në Durrës, stadiumi ‘Niko Dovana’ tejmbushet nga mbështetësit, trafik i rënduar në Sukth