FOTO-LAJM/ Presidenti i ardhshëm i Republikës te Report TV! Përqafime me gazetarët

FOTO-LAJM/ Presidenti i ardhshëm i Republikës te Report TV! Përqafime me gazetarët

Gazetari Lorenc Vangjeli, kandidati për president Bajram Begaj dhe gazetari Carlo Bollino

Këto janë fotot e para të Kandidatit Presidencial, Gjeneral Bajram Begaj, aktualisht Shef i Shtabit të Përgjithshëm të Forcave të Armatosura. Fiks në momentin që kryeministri Edi Rama përmendi emrin e zotit Begaj si kandidatin e vetëm për postin e kreut të shtetit, gazetarët Bollino, Vangjeli dhe Minga u takuan me të dhe i dhanë urimet e para, përpara ndërtesës së televizionit Report TV.

Kësaj here, mund të thuhet pamëdyshje: Edi Rama lexoi emrin e duhur!

 

M.Q./B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Vaso: 04/06/2022 15:36

    Bobo cfare komedie.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve