Presidentja e Kosovës pozon krah Joe Biden dhe bashkëshortes së tij! Osmani: Miqësi e përhershme me SHBA

Presidentja e Kosovës pozon krah Joe Biden dhe bashkëshortes së tij! Osmani: Miqësi e përhershme me SHBA

Presidenti i SHBA-ve, Joe Biden dhe Vjosa Osmani

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani dhe bashkëshorti i saj, Prindon Sadriu, kanë realizuar të enjten fotografi të përbashkët me presidentin e SHBA-së, Joe Biden, dhe Zonjën e Parë, Jill Biden.

Fotoja është publikuar nga vetë Osmani në Facebook, e cila shkruan:

“Miqësi e përhershme dhe partneritet i palëkundur me SHBA-të”.

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ndodhet në New York ku po zhvillon takime me liderë të vendeve të ndryshme. Ajo është takuar me Bidenin edhe gjatë ceremonisë së varrimit të Mbretëreshës Elizabeth II, të hënën në Mbretëri të Bashkuar.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sulmi në Veri të Kosovës, a rrezikohet një konflikt në rajon?×

Lajmi i fundit

Vrasja e Fatjon Dervishit në Durrës, ishte me një shok në makinë kur u qëllua! Ja çfarë tha në polici miku i tij

Vrasja e Fatjon Dervishit në Durrës, ishte me një shok në makinë kur u qëllua! Ja çfarë tha në polici miku i tij