Pret flokët për herë të parë, reagimi i vogëlushit që qesh pa pushim ‘shkrin’ zemrat e shikuesve

Pret flokët për herë të parë, reagimi i vogëlushit që qesh pa pushim ‘shkrin’ zemrat e shikuesve

Mateos, vogëlushi brazilian

Videoja e vogëlushit i cili nuk ndal të qeshurat teksa berberi i pret flokët ka “shkrirë” zemrat e shikuesve.

Reagimin e adhurueshëm të Mateos, i cili sapo berberi në Brazil i prek flokët fillon të qesh e ka kapur në kamera mami i vogëlushit, Marina Garcia Spadim Pereira.

“Kjo është hera e parë që Mateo pret flokët dhe nuk e prisja të kishte këtë reagim dhe mos të ndalonte të qeshurat”, u shpreh Maria.

Videoja e Mateos po bën xhiron e botës dhe reagimet e ngrohta të  njerëzve janë të shumta!

“Ndonjëherë mund të kesh një ditë të keqe dhe të shohësh videon e Mateos dhe kjo të ndryshojë”, shprehet një komentuese.

“Lumturia është te gjerat e vogla”, shkruan dikush tjetër.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të miratohet ligji për amnistinë fiskale deri në 2 milionë euro?×

Lajmi i fundit

John

Përleshje e dy grupeve shqiptare në aeroportin e Perugias në Itali! 8 persona të arrestuar, momenti kur qëllohen me grushta e shkelma (VIDEO)