Princ Harry argëtohet në Karaibe

Princ Harry argëtohet në Karaibe
Të jesh Princ ndonjëherë është me të vërtetë e lodhshme. Për këtë arsye Princ Harry ka vendosur të t’i largohet për disa kohë detyrimeve mbretërore duke shkuar në ishujt e Karaibeve. Mesa duke ai ka kërkuar disa momente kënaqësie dhe qetësie atje, duke konsumuar koktelje të ndryshme dhe kërcyer me femrat vendase.Mësohet se aktualisht Princ Harry ndodhet në Belize, por më pas ai do të udhëtojë drejt Bahamas, Xhamajkës si dhe në Brazil.

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Përplasje në degën e Rithemelimit në Krujë, sherr mes kryetarit dhe kandidatit për kryebashkiak! Jep dorëheqjen drejtuesi

Përplasje në degën e Rithemelimit në Krujë, sherr mes kryetarit dhe kandidatit për kryebashkiak! Jep dorëheqjen drejtuesi