Princ Harry-n e mirëpresin në
Canberra, “bezdiset” nga selfiet 

Pas 20 minutash të kaluara duke shtrënguar duart dhe duke i buzëqeshur turmës të cilin e pritën me brohorima në Canberra, Princi Harry nuk mund të rrinte pa bërë një koment.

Ndërkohë që një djalë nga të pranishmit po përqipej të bënte një ‘foto selfie’ ai i ka thënë:

“Tani mjaft. E kuptoj që je i ri por “selfiet” janë vërtet të shëmtuara”.

Princ Harry mbërriti në Australi dhe në Canberra është pritur nga shumë njerëz pavarësisht nga shiu. Ai do të qëndrojë për një muaj për shkak të një misioni të forcave të armatosura. 
Redaksia Online
(xh.k/shqiptarja.com)

1/3
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se kolaudimi i automjeteve në shtet do të sjellë përmirësim të shërbimit dhe sigurisë?×

Lajmi i fundit

John

Thyen masat kufizuese anti-Covid, pushkatohet 50 vjeçari në Koren e Veriut