Prindër për herë të parë, Sara dhe Bardhi zbulojnë gjininë e bebit: Të duam më shumë se veten

Sara Gjordeni dhe Bardhi Idrizi do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë.

Dyshja ka zbuluar sot gjininë e bebit me një video emocionuese në rrjetet sociale, teksa të dy të ishin veshur me të bardha, ndajnë një tortë që brenda është ngjyrë rozë.

“Të duam më shumë se veten”, ka shkruar Sara përkrah videos emocionuese.

Modelja dhe këngëtari u njohën dhe u dashuruan në shtëpinë e “BBV” dhe vazhduan romancën, edhe pas daljes nga reality shoë.

Pak javë më parë, Sara njoftoi lajmin e ëmbël të shtatzënisë, ndërsa se u shpreh se fëmija që mban në bark erdhi si bekim për të një moment jo të lehtë në jetën e saj.

 

S.B/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë