POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Prisni lajme të mira! Nëse u përkisni këtyre 3 shenjave horoskopi jeni me fat

Foto ilustruese

Shenjat e horoskopit ju vijnë në ndihmë kur bëhet fjalë për të parashikuar se sa me fat jeni në një periudhë të caktuar kohore. Kjo javë do të sjellë lajme të mira për njerëzit që u përkasin shenjave të Virgjëreshës, Shigjetarit dhe Ujorit.

“Elite daily” shkruan se këtë gjë e sjell planeti i Jupiterit dhe pozicionimi i tij në këto shenja.

1. Virgjëresha

Jemi në sezonin e virgjëreshave dhe ato janë në krye të botës. Kthimi juaj diellor ka të bëjë me ndjenjën krenare për gjithçka që keni arritur deri më tani. Deri në fund të kësaj jave  do  jeni të motivuar.

2. Shigjetari

Ju jeni të karikuar me energji  pozitive. Jupiter, planeti juaj në pushtet, bën raundet astrologjike në të mirë të së ardhmes. Ndërsa Jupiteri formon aleanca pozitive me diellin, Merkurin dhe Plutonin, ju do të gjeni veten duke arritur sukses.

3. Ujori

Ujorët po ndihen më të gjallë se kurrë. Tani që Marsi, planeti i motivimit, energjisë dhe instinkteve ka rishkruar Ujorin pas ngërçit të stresues dhe konfuz, është koha të kënaqen. Nëse ju jeni ndjerë dembelë, të humbur, konfuz, ose të pasigurt për ndjenjat tuaja, sipas intv.al ky tranzicion do ndikojë mirë për të ardhmen tuaj.

fl.mi.
Komento