Pritja e ëmbël merr fund, Arbenita dhe Fero prindër për herë të parë

Pritja e ëmbël merr fund, Arbenita dhe Fero prindër për herë të parë

Reperi Fero dhe modelja Arbenita

Orët e para të mëngjesin të sotëm modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli dhe reperi Fero janë bërë prindër për herë të parë.

Lajmin e ka bërë publik bukuroshja Arbenita e cila ka publikuar një foto me vajzën e saj të sapolindur, përmes rrjetit social Instagram.

Çifti i njohur i showbizit janë prej shumë vitesh në një lidhje dashurie, të cilën e kurorëzuan vetëm një muaj më parë, me një ceremoni të vogël. Lajmin e kanë bërë publik lajmin përmes një postimi në Instagram me mbishkrimin “Sapo u martuam”.

Lidhja e dashurisë së Arbenitës dhe Feros është një ndër më të përfolurat pasi shpesh kanë “plasur” skandale rreth marrëdhënies së tyre.

1/2
J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Baton Haxhiu gënjeu, në SPAK ishte pyetur për Ilir Metën, në maj deklaroi se kishte shkuar për intervistë

Baton Haxhiu gënjeu, në SPAK ishte pyetur për Ilir Metën, në maj deklaroi se kishte shkuar për intervistë