Prodani në “Botërori +” parashikon përplasjet mes Grupit A dhe B

Prodani në “Botërori +” parashikon përplasjet mes Grupit A dhe B

Eduard Prodani në emisionin Botërori +

I ftuari i përhershëm në emisionin “Botërori +” në Report Tv, Eduard Prodani, ka parashikuar përballjet mes të kualifikuarve të Grupit A dhe B…

Mendoj se vendin e parë në Grupin A e zë Rusia dhe në vend të dytë kuptohet Uruguaj. Ndërsa në Grupin B, Spanja do të renditet e para dhe Portugalia e dyta. Kështu që në fazën tjetër do të kemi Rusi-Portugali dhe Spanjë-Uruguaj.

Eduard Prodani.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Nga rrënjët shqiptare tek bota e baletit, Angjelin Preljocaj ndan kujtimet nga fëmijëria: Në lagje më tallnin se vishja geta! Prindërit s'ishin dakord, por unë doja të vallëzoja

Nga rrënjët shqiptare tek bota e baletit, Angjelin Preljocaj ndan kujtimet nga fëmijëria: Në lagje më tallnin se vishja geta! Prindërit s'ishin dakord, por unë doja të vallëzoja