Prokuroria e Dortmundit nis hetimin, punonjësi i kombëtares kuqezi pjesë e grumbullimit në Europian akuzohet për skandal seksual me punonjësen e hotelit

Prokuroria e Dortmundit nis hetimin, punonjësi i kombëtares kuqezi pjesë e grumbullimit në Europian akuzohet për skandal seksual me punonjësen e hotelit

Kampi i kombëtares shqiptare në Kaiserau

Prokuroria publike e Dortmund ka nisur një hetim për një mbikqyrës të kombëtares shqiptare të futbollit pasi mësohet nga mediat gjermane se ai ka kryer një ngacmim seksual në qendrën sportive të Kamen -Kaiseraut ku u akomodua kombëtarja kuq e zi për 3 ndeshjet e grupeve në Euro 2024.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur pak para ndeshjes së fundit në grup të Shqipërisë, atë me Spanjën, ku mikqyrësi i kombëtares ka kapur për krahu një punonjëse të hotelit dhe më pas ka kryer akte seksuale me të pa dëshirën e saj.

Prokuroria vijon më tej media gjermane antenneunna.de nuk ka dhënë më tepër informacione për shëndetin e gruas. Po hetohet aktualisht se deri në çfarë mase ka vepruar mbikqyrësi i kombëtares kundër vullnetit të punonjëses së hotelit. Ende nuk ka një urdhër arresti.

I akuzuari bëhet me dije se nuk është as lojtar, as trajner dhe as zyrtar dhe ndodhet në Shqipëri.

G.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Total: 09/07/2024 20:45

  Mos eshte biri i nje politikani te larte te mazhorances ky fisderri?? Nxirrjani emrin urgjent!!!

  Përgjigju
 • Top: 09/07/2024 19:55

  Kush eshte ky fundrrina? Demaskojeni

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Atentati ndaj Trump/ Gazetarja e VOA-s: Do të vijojë fushatën ku e la! Nesër do jetë në Kuvendin Kombëtar Republikan me masa të shtuara

Atentati ndaj Trump/ Gazetarja e VOA-s: Do të vijojë fushatën ku e la! Nesër do jetë në Kuvendin Kombëtar Republikan me masa të shtuara