Promovon muskujt dhe vesh bluzë rrjetë, habit prifti ‘model’ në Greqi

Promovon muskujt dhe vesh bluzë rrjetë, habit prifti ‘model’ në Greqi

Bujë ka bërë një prifti paradoksal nga Seres të Greqi, vesh bluzë me rrjetë dhe promovon trupin e zhveshur në Instagram.

Sipas mediave greke, profili i tij në Instagram është i mbushur me foto provokuese, nga palestra apo me bluze të hapura.

Prifti duke folur në një radio në Selanik, u shpreh se nuk e konsideron të gabuar veprimin e tij dhe sqaron se ai pozon si model, për të ndihmuar një pjesëtar të familjes i cili është fotograf.

Çështja e “priftit” të zhveshur ka “pushtuar” mediat dhe portalet greke.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Nafta e ‘Albpetrol’ rrezikon Vjosën, Kumbaro flet për shqetësimin e ngritur nga Report Tv: Po ndërhyjmë për pastrim! Ndikim pozitiv në turizëm

Nafta e ‘Albpetrol’ rrezikon Vjosën, Kumbaro flet për shqetësimin e ngritur nga Report Tv: Po ndërhyjmë për pastrim! Ndikim pozitiv në turizëm