Protesta/ Balla nxjerr videon për Kryemadhin: Demokratë të ndershëm, mos u gënjeni

Protesta/ Balla nxjerr videon për Kryemadhin: Demokratë të ndershëm, mos u gënjeni

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka publikuar një video të kryetares së LSI-së Monika Kryemadhi.

Në video shfaqet Monika  Kryemadhi në një nga takimet elektorale të LSI-së, para se të bëhej aleate me kreun e PD-së Lulzim Basha, duke e quajtur kreun e PD-së “Luli i vogël”, dhe duke e akuzuar se nënshtrohet nga kryeministri Edi Rama.

Gjithashtu, Balla u bën thirrje demokratëve të ndershëm që mos gënjehen. ”Demokratë të ndershëm, mos u gënjeni', shkruan Balla në postimin e tij në Instagram. Te shtunen e ardhshme opozita do te protestoje para Kryeministrise kunder qeverise.


Postimi i Taulant Balles

/b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Toni: 21/05/2018 13:18

  Kjo plehera dhe Likja qe japin llogari per pasurie qe kane dhe llogarite bankare. jane te korruptuar deri ne gryke. Populli ka fjetur shume. Te zgjedhe ne pushtet njerez tamam. As PS dhe as PD por njerez qe duan dhe dine te udheheqein.

  Përgjigju
 • Mona: 21/05/2018 11:48

  Sa bukur qe flet kjo Mona si e ema e Zeqos ne maje te thanes,o karagjoze po kush te degjon ty moj laraske pa tru.

  Përgjigju
 • Fad: 20/05/2018 22:17

  Socialistet e vertet duhet te pysin ket byth q..., ket fukarain nga trut qe e ka qef ate mikun si puna e lulushit.

  Përgjigju
 • Fukarai: 20/05/2018 16:12

  Eshte e llogjikshme qe socialistet e ndershem ti bashkohen protestes PS nuk eshte parti per socialistet . Socialistet e vertete duhet te rrezojne partine e Rames qe sinjifikon kriminalitetin dhe perfaqsimin si parti oligarkesh nuk eshte per popull nuk eshte per fukarenjte socialistet e vertete duhet te kerkojne identitetin si parti socialiste ka shume socialiste te ndershem qe Kane strategji komplet tjeter ne favor te popullit

  Përgjigju
  • Turi: 21/05/2018 01:23

   Arben ke folur sakt. Ne këtë vidjo duket sa kondradiktore ështe k.e LSI. Gjithshka perversiteti vetëm për pushtet.

  • Arben Metani: 20/05/2018 18:21

   Socialistet e vertete e treguan para nje viti se me ke jane. Eshte ende heret ti pyesesh sot se me ke jane. Te ngrihesh sot vetem pas nje viti dhe te kerkosh ne emer te socialiastave eshte ende heret. Tu kerkosh socialisteve te braktisin mbeshtetjen per qeverine dhe forces se saj politike ne pushtet vetem sepse ka probleme me drogen dhe krimin sot ne Shqiperi eshte demagogji per te perfituar pushtetin me voten dhe deshiren e pakices se Shqipetareve. Dhe aq me teper kur ata qe e kerkoje jane pikerisht ata qe kur ishin ne pushtet ben pak ose aspak per keto probleme qe sot akuzojne te tjeret.

 • Sondazhi i ditës:

  Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Kërcënim nga Irani: Kemi dron të hekurt që mund të godasin kampin e MEK në Shqipëri

Kërcënim nga Irani: Kemi dron të hekurt që mund të godasin kampin e MEK në Shqipëri