Protesta kundër vrasjes së Klodjan Rashës/ Lëndohet një polic

1607530924_1607529858policipalgosur.jpg

Një polic është dëmtuar në kokë, pasi është goditur nga protestuesit gjatë protestës kundër vrasjes së Klodjan Rashës. Ai është larguar nga protesta nga kolegët e tyre. 


Lajmi kryesor:

Mbi 4 orë protestë te Ministria e Brendshme e Kryeministria! U vihet flaka pemëve të Krishtlindjeve, sulmohen institucionet dhe shkatërrohen zbukurimet! Disa qytetarë marshim paqësor gjatë orës policore


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vlerësimi që ju keni për punonjësit e Policisë së Shtetit është?×

Lajmi i fundit

John

Ende problematike situata në Landifillin e Fierit, era përhap tymin në një hapësirë mjaft të gjerë