Protesta në Tiranë, qytetarët bllokojnë rrugët e unazës, kaos dhe radhe kilometrike makinash (FOTO)

Protesta në Tiranë, qytetarët bllokojnë rrugët e unazës, kaos dhe radhe kilometrike makinash (FOTO)

Protesta e organizuar nga qytetarët, e cila nisi fillimisht para kryeministrisë tashmë është zhvendosur në rrugët kryesoret të Tiranës. Bllokimi i rrugëve nga qytetarët kanë krijuar radhë kilometrike makinash dhe autobusësh, të cilët janë bllokuar në unazën e vogël.

Protesta vijon në Tiranë prej orës 17:00 ku kërkojnë nga kryeqyteti të ulë taksat e naftës dhe të frenojë rritjen e çmimeve të produkteve të shportës.

Rradhë kilometrike në Unazën e Vogël të Tiranës për shkak të bllokimit të rrugës nga protestuesit


Lajmi kryesor:

Rritja e çmimit të naftës, 3 orë protestë në Tiranë! Qindra qytetarë para Kryeministrisë: Do jemi çdo ditë këtu! Bllokuan rrugët e Unazës për disa minuta! 20 të shoqëruar


  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të zbuluar politikanët bashkëpunëtorë të ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq