Protesta para Kryeministrisë/ Thirrja e fortë e Balliut të PD-së: Ejani t'i vendosim flakën... (VIDEO)

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Klevis Balliu u ka bërë thirrje qytetarëve që të bashkohen në protestën e opozitës në 16 mars para Kryeministrisë për t'i vendosur flakën pushtetit. "Bashkohuni në 16 mars te Kryeministria për t'i vendosur flakën pushtetit të krimit të organizuar" tha Balliu.

Ende nuk dihet se kush do të jetë skenari i opozitës për protestën e së shtunës, teksa herën e fundit që protestuan para Kryeministrisë në 16 shkurt u shënuan incidente dhe përplasje mes simpatizantëve të PD-së dhe policisë së shtetit, ndërsa u dëmtua edhe hyrja e godinës së selisë së qeverisë.  

d.ba./G.M./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A besoni se i kemi kapacitetet e duhura për të përballuar koronavirusin?

Komento

Komente

 • tini: 15/03/2019 18:07

  A ka shtet ne Shqiperi ? A duhet lene nje hajvan i biri gomarit te bej thirrje per ti vene fkaken shtetit .A do mundet prokuroria ndonjehere,te hetoj kete debil dhe shoket e tij qe me llogjiken e tyre i ngrejn nervat cdo shqiptari te vertete kur flasin?

  Përgjigju
 • Aliu: 15/03/2019 17:23

  Po pse tja vesh flaken o karagjoz. Pse kjo eshte zgjidhja? Sa here ja keni vene flaken ketij vendi, po ske faj ti. Kane faj ata qe harxhojne kohen duke te ndjekur ty trap mbas.

  Përgjigju
 • ik more: 15/03/2019 14:42

  "Flaket" t'ia vije duke ndenjur ne Parlament e duke ndjekur rruge ligjore, jo rruge rrugacerore, e kush ti copa e qullacit te babit te shkathet...

  Përgjigju
 • Zstv9: 15/03/2019 06:55

  Provo veja flaken pp sti qr ty + ati spiunit 80 leksh babes tat

  Përgjigju
 • Tir: 15/03/2019 03:00

  Tollumbacja e Fahriut ka marre kot, ka humbur rrugen i shkreti, se brenda kafkes ka ajer.Vetem me kete thirrje ti o bullafiq shkon pas hekurave. Kujdesu per koken tende o idiot se Fariu eshte mesuar te haje canta grash kokes, ne mes te rruges. Faqezinjte Balliu nuk paskan te sosur.

  Përgjigju
 • Fahri kokrroçke balliu: 14/03/2019 21:51

  Po ca do djegesh ti o lumadh? Gjith jeten pemthym njele o krimbi i Fahri Kalecit. Ty dhe te fejumen ta shalojne te tjeret. Mos hap gojen kot sa per te fresku trunin po shko e laj noi pjate ne angli.

  Përgjigju
  • Biri i m*tit: 14/03/2019 22:46

   O mener M*t e bir i babe M*tit, ti duhesh izoluar ne burg si qenje e rreziksme per shoqerine,

 • Daku: 14/03/2019 21:18

  O racë spiunësh të sigurimit të shtetit me fahri bajgën në krye

  Përgjigju
 • Sala: 14/03/2019 21:07

  O llum vinja vete po pate b..... apo e ke vetem per k......

  Përgjigju
 • Beni: 14/03/2019 20:59

  Gerdecin e hodhi ne ere babai yt dhe saliu,tani ti pjelle e keqe komunisti kerkon ti vesh flaken shqipris

  Përgjigju
 • agim: 14/03/2019 20:12

  PO pi**it te Balliut a do i vesh flaken o bir k**ve. A ta ka bere p**hi i satem kryeministrin ti qe don me djege o k**il. Ku do futet kryeministri i ri sips teje qe vjen me 17 marse o pidhoq o qelbsire ti bbi jot e qai qe te punsoj ty Rrace muti sigurisht nen juaj eshte dbua me derrr

  Përgjigju
  • Fadil plhe gjoleka: 14/03/2019 21:16

   O balli provoje e shife çfar do të bëjnë Shqiptarët do të shkër...... motrën që dogji Gërdecin o motër q... Ti je vemja e fari pallës që në kohën e enver mut kriminel hoxhës shante imperjalizmin Amerikan o të qi.. Kina nonën.

 • MUNI -ka: 14/03/2019 20:09

  buke do marrim me vete?

  Përgjigju
  • Ariu: 14/03/2019 21:14

   Patjeter qe po se duhet fuqi e barku plot kur te q.... Monen

 • Zak: 14/03/2019 20:05

  Ketij i duhet q*@e pak e motra. Karak**va Ballesha

  Përgjigju
 • Billi: 14/03/2019 19:56

  O k**ve, provoje te djegesh, po nuk te rrasen plumbin ballit ty dhe atij orangutangut, Fahriut ..Je karikuar mirr, por do te ckarikojme qe te mos behesh me sa te jete jeta...

  Përgjigju
 • TONI: 14/03/2019 19:48

  virja ti zjarrin po je trim,,apo ti te besh sehir e populli te bredh burgjeve,,gomar

  Përgjigju
 • Fahrri Bajg Spiuni: 14/03/2019 19:39

  Ali Fahrri Spiun Baba me 40 mu tat!

  Përgjigju
 • Durimi: 14/03/2019 19:38

  Mashtrus I klasit zero por ata qe besojne kete k**e kanari e kane djeg trurin .Do e shikoni se I pari qe do futet vrimave po beri vaki dicka do jete ky dhe disa te tjere si ky qe fllasin rugeve per flake,lufte,dhe vellavrasje.

  Përgjigju
 • Honglateri: 14/03/2019 19:29

  Me 16 mars ti shker... dhejmaye qe i ka bo koken ketoj hale gjirizi Balliut

  Përgjigju
  • Arbër: 14/03/2019 23:52

   Ky i qelbur më 16 mars në orët e mbrëmjes është në qeli! Ta ruajmë Shqipërin nga njerëz të këtillë të papërgjegjshëm o motra dhe vllëzer shqiptarë!!!