Protesta përpara selisë së Partisë Demokratike, policia bllokon disa rrugë, akset që nuk duhet të kaloni

Protesta përpara selisë së Partisë Demokratike, policia bllokon disa rrugë, akset që nuk duhet të kaloni

TIRANË- Për shkak të protestës që po zhvillohet në selinë e Partisë Demokratike, Policia ka devijuar trafikun dhe do të bllokojë disa segmente rrugore.

Aktualisht të bllokuara janë rruga nga Toptani deri te Parlamenti, rruga "George W. Bush", bulevardi Zhan D'Ark

Policia apelon të gjithë qytetarët që të shmangin lëvizjen në këto akse rrugore.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të marrë fund kaosi në kuvend?×

Lajmi i fundit

Kombëtarja bën me nerva Spanjën, trajneri i iberikëve: Kujdes nga Shqipëria, janë të rrezikshëm

Kombëtarja bën me nerva Spanjën, trajneri i iberikëve: Kujdes nga Shqipëria, janë të rrezikshëm