Protestuesit e Rithemelimit sherr mes njëri-tjetrit, plasin grushtet dhe shqelmat

Protestuesit e Rithemelimit para Bashkisë së Tiranës janë përplasur ashpër mes njëri-tjetrit. Mungesa e mbështetjes ka ngjallur pakënaqësi në radhët e tyre.

Sikurse mund të shihni dhe nga kjo video, protestuesit meshkuj kanë gjuajtur me shqelma dhe grushte duke e shtrirë në tokë dhe një grua.

Ajo që e bën më të rëndë është se dora është ngritur edhe ndaj grave.


Lajmi kryesor:

Dështon protesta e 8-të e Rithemelimit dhe PL-së para bashkisë së Tiranës, braktisen nga militantët! Nuk heqin dorë nga molotovët (Video)


M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Mekë/ Qindra pelegrinë humbin jetën, temperaturat arrijnë 49 gradë

Mekë/ Qindra pelegrinë humbin jetën, temperaturat arrijnë 49 gradë