Protestuesit i drejtohen Kryeministrisë, nisin marshim paqësor dhe 'të heshtur'

Në marshimin paqësor të  protestuesve, që duhet theksuar se janë të vogël në numër, ka nisur nga sheshi "Skëndërbej' drejt Kryeministrisë, ndërsa gjatë marshimit nuk ka as thirrje dhe as plasje të kapsollave apo të bërtitura. Protestuesit ecin të qetë dhe në heshtje. Në këtë protestë vihet re nuk ka të mitur.


Lajmi kryesor:

Mbyllet dita 6-të e protestës pa tensione, nuk kishte prezencë të të miturve! Protestuesit të pakët në numër, të pranishëm dhe anëtarë të 'Vetëvendosjes'


I.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ditë acari në vend, a i përballoni dot kostot e ngrohjes?×

Lajmi i fundit

John

Tensionohet situata në Morinë, qytetarë tentojnë të ndalojnë shoferët nga Kosova, ndërhyn policia